• Провідний
  виробник та експортер
  органічної продукції

 • Понад 20 років досвіду
  успішного експорту.
  Більш ніж 25 країн світу

 • 100% натуральна.
  З екологічно чистих
  регіонів

 • З любов'ю
  та турботою

ПРОДУКЦІЯ

Наші переваги

20-ти річний досвід

20-ти річний успішний досвід експортування до більш ніж 25 країн світу

Власне виробництво

Власне виробництво, сертифіковане відповідно до міжнародного стандарту системи менеджменту якості ISO 22000

Органічна продукція

Різноманітний асортимент органічної продукції

Контроль якості

Контроль якості на всіх етапах виробництва

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

ПРО НАС

ТОВ «Примед» провідне підприємство з багаторічним досвідом, яке на сьогодні входить до переліку найбільших виробників та експортерів замороженої лісової ягоди та ядра грецького горіха на ринку в Україні.

Підприємство відоме далеко за її межами, про що свідчить 20-річний успішний досвід роботи на європейському ринку та визнання серед закордонних споживачів.

Історія підприємства, яка розпочалася з 1995 року, налічує низку важливих етапів розвитку та становлення компанії. На початку існування підприємство зосередило свою діяльність на заготівлі та переробці дикоростучої ягоди чорниці . А вже через рік ТОВ «Примед» вдалося значно розширити асортимент продукції , зокрема

З 1997 року ТОВ «Примед», паралельно починає розвивати новий напрямок - виробництво та переробка ядра грецького горіха, швидко зайнявши лідируючі позиції на ринку.

Важливою перевагою підприємства є наявність власних виробничих потужностей, які розташовані на території Західної України , що дає можливість забезпечувати бездоганну якість готової продукції , яка вирізняється не лише смаковими характеристиками , а й корисними властивостями.

Загальна Площа виробничих потужностей становить 2 056,9 м2

На території розміщені три холодильні цехи зі встановленим обладнанням німецької фірми «Bitzer”, обладнання якої дозволяє випускати продукцію, яка відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Щодо площі холодильних цехів:

 • Корпус холодильного цеху №1 – 262,5 м2;
 • Корпус холодильного цеху №2 – 758,8 м2;
 • Корпус холодильного цеху №3 – 1035,7 м2.

Щорічно підприємство виробляє на експорт близько 2000 тон замороженої ягоди та до 1000 тон ядра грецького горіху

Технологічне вдосконалення підприємства є безперервним процесом: закуповується сучасне обладнання, два роки підприємства проводить капітальний ремонт у виробничих приміщеннях і косметичний ремонт 2 рази на рік: у травні та у вересні після і перед початком сезону , розроблено програму з підвищення кваліфікації співробітників.

Виробництво оснащене сучасною технікою і забезпечено кваліфікованими співробітниками, що в результаті дозволяє випускати якісну продукцію, яка успішно конкурує з продукцією багатьох інших відомих компаній.

На сьогоднішній день на підприємстві працює 43 співробітники.

Для забезпечення клієнтів якісною та безпечною продукцією на підприємстві впроваджені сертифіковані системи управління:

 • 1. ISO 22000:2005 (з 2017 року) Система управління якістю.;
 • 2. FSSC 22 000 V (з 2020 року) Система управління харчової безпечності за міжнародною схемою сертифікації;
 • 3. ISO 9001:2015 Система управління якістю.

В 2014 році компанія була сертифікована міжнародним сертифікаційним органом ТОВ «Органік Стандарт» та отримала статус виробника органічної продукції.

В 2017 році ТОВ Примед ввійшло до переліку 3-х компаній -виробників та експортерів ядра грецького горіха органічної якості.

ТОВ «Примед» є членом Торгово Промислової Палати України, членом Київської Торгово Промислової Палати, членом Асоціації «Янідництва України», входить до Асоціації сертифікованих виробників органічної продукції України.


Наші партнери